Výzdoba stolů

Výzdoba stolů je jedna z nejhlavnějších výzdob na svatbě. A samozřejmě vyzdobane jen na svatbě, ale i o dalších akcích… vánoce, velikonoce, narozeninové párty, zásnuby, plesy… .
Připravte Váš svatební den do nejmenšího detailu.
Svatební výzdoba stolů, sálu, ale i venkovního interiéru, vaše hosty zajisté ohromí. Pro výzdobu svatební tabule vám můžeme nabídnout bohatou škálu barev, stylů, ale i originálně či vtipně řešené prvky.
Určitě oceníte velké množství, mnoho barev… mnoho doplňků na výrobu a výzdobu.

Třeba organzavlizelíntyl, organza stuha, okvětní plátky růží, ubrousky, mušličky, srdíčkakytičky na drátku, růžičky skládané, prstýnkystuhypeříčkamotýlci. Určitě se Vám budou hodit i fixy a popisovačekvěty růží i jiných kytičekperliček na silonu (které se Vám nerozutíkají po sále). Nalepovací korálky, prepanované listy, diamantíky nebo různobarevné maličkaté dřevěné kolíčkybalonkypytlíčky na dárečky. Gelové perly do váz na květiny (na Vaší svatební kytici a nezapomeňte na kytice maminek, svědkyně… . Dále nabízíme svatební svíčky, kalíšky na svíčky nebo věnečky kolem svíček. Skleničky na přípitek, jmenovky, bryndáky, lžíce na první manželskou polévku, mašličky, vývazky, myrty,. Stojany na dorty, sety na krájení dortů, dekorace na dorty (figurky, srdíčka a jiné zápichy), panenky do dortů, bábovičky, vykrajovačky.
Samozřejmé je i zachovat jednotný styl společně s výběrem výzdoby svatebních aut.