Organza stuha

Organza stuha – mají velké množství využití. Můžete je použít Organza stuhak aranžování na výzdobu stolů, na svatební výzdobu aut. Ale hlavně se s nimi moc hezky zdobí židle k svatební tabuli – jednoduše se organzová stuha omotá kole opěradla a uváže mašle. Tyto stuhy se hodí i k výzdobě na vánoce, velikonoce, narozeninové párty, zásnuby, plesy… .
Připravte Váš svatební den do nejmenšího detailu.
Svatební výzdoba stolů, sálu, ale i venkovního interiéru, vaše hosty zajisté ohromí. Pro výzdobu svatební tabule vám můžeme nabídnout bohatou škálu barev, stylů, ale i originálně či vtipně řešené prvky.
Určitě oceníte velké množství, mnoho barev… mnoho doplňků na výrobu a výzdobu.

Třeba organzavlizelíntyl, organza stuha, okvětní plátky růží, ubrousky, mušličky, srdíčkakytičky na drátku, růžičky skládané, prstýnkystuhypeříčkamotýlci. Určitě se Vám budou hodit i fixy a popisovačekvěty růží i jiných kytičekperliček na silonu (které se Vám nerozutíkají po sále). Nalepovací korálky, prepanované listy, diamantíky nebo různobarevné maličkaté dřevěné kolíčkybalonkypytlíčky na dárečky. Gelové perly do váz na květiny (na Vaší svatební kytici a nezapomeňte na kytice maminek, svědkyně… . Dále nabízíme svatební svíčky, kalíšky na svíčky nebo věnečky kolem svíček. Skleničky na přípitek, jmenovky, bryndáky, lžíce na první manželskou polévku, mašličky, vývazky, myrty,.
Samozřejmé je i zachovat jednotný styl společně s výběrem výzdoby svatebních aut.

Zobrazen 1. – 12. z 44 výsledků