Theme Settings
Background Color
Background Texture
Body font
Font hlavičky
Navigation font
Barva odkazů
Barva odkazů patičky

Kontakt

Kontakty

Kontakt na Studio Květuše

Telefon: +420 602 13 00 19 - zavolejte nám!
E-mail: studiokvetuse@seznam.cz - napište nám!

Reklamace, odstoupení od smlouvy - e-mail: studiokvetuse@seznam.cz

Květuše Blahoutová Pokorná
Jasmínová 6/1
43401 Most
Česká Republika

Otevírací doba:
Po - Čt: 13:00 - 18:00 hodin
Pá - Ne: Zavřeno

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

  Mapa

  Kde nás najdete?

  Kde nás najdete?

  V Mostě (naproti Kahanu), v ulici Jasmínová 6/1.

  (Pozor, i když jsme v sídlišti a máme kolem sebe paneláky, nesídlíme v paneláku, ale v řadovém domečku. To pro jednoduší orientaci.)

  Jestliže máte navigaci tak Vás navede dobře, ale na druhou stranu ulice. V ulici je zákaz průjezdu a vjezd jen pro zásobování. Jestliže nebudete chtít riskovat setkní s policií (ta se tu, ale neobjevuje) klidně zaparkujte a přijďte pěšky je to nějakých 150 - 200m.

  Najděte si nás na mapě na www.google.cz (zadejte: Most, Jasmínová) a nezapomeňte si raději opsat naše telefonní číslo, ať máte možnost nám zavolat, když by jste nás náhodou nemohli najít.

  Kontakt

  Ano, jsme připraveni splnit sen každé nevěstě. Proměníme váš den v naprosto nezapomenutelnou a úžasnou událost. Pomůžeme vám najít jak dokonalé šaty pro vás, ženicha i družičky, svatebčany, tak všechny potřebné doplňky. Postaráme se vám o kompletní svatební výzdobu i výzdobu vozů.

  Prodej svatebních šatů je pro mnoho nevěst velmi zajímavou možností. Uchovejte si vzpomínku na jedinečný den. V našem studiu nabízíme k prodeji šaty všech stylů, velikostí i délek. Nejen obvyklé dlouhé róby, ale i originálně řešené střihy, kostýmky nebo šaty v různých barvách. Prodávané modely jsou v perfektním stavu bez sebemenších známek onošení nebo poškození. Všechny šaty si můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet. Rádi vám vybraný model přizpůsobíme a upravíme na míru. V regionu Most se vám snažíme nabídnout to nejlepší i od světových návrhářů.