Výzdoba svatby - tradice

Výzdoba svatby. Váš velký den orámujeme krásnou výzdobou, květinami a dekoracemi. Nevěstě, ženichovi i jejich družbám pomůžeme sladit veškeré doplňky. Vytvoříme s vámi dokonalou atmosféru bez zbytečného shonu a vysokých nákladů. Nabízíme vám výzdobu pro auta, svatební hostinu, řadu dekorací do slavnostního interiéru. Pro nevěstu i její hosty připravíme kytice v barevném ladění k šatům a v preferovaném stylu. V naší nabídce myslíme i na drobnosti jako jsou figurky na dorty, polštářky na prstýnky, alba, tiskoviny, krabičky na výslužku. Tedy drobnosti, které však dotvoří dokonalý dojem z celého dne.


Připravte Váš svatební den do nejmenšího detailu.
Svatební výzdoba stolů, sálu, ale i venkovního interiéru, vaše hosty zajisté ohromí. Pro výzdobu svatební tabule vám můžeme nabídnout bohatou škálu barev, stylů, ale i originálně či vtipně řešené prvky.
Určitě oceníte velké množství, mnoho barev… mnoho doplňků na výrobu a výzdobu.

Třeba organzavlizelíntylorganza stuhaokvětní plátky růžíubrousky, mušličky, srdíčkakytičky na drátkurůžičky skládanéprstýnkystuhypeříčkamotýlci. Určitě se Vám budou hodit i fixy a popisovačekvěty růží i jiných kytičekperliček na silonu (které se Vám nerozutíkají po sále). Nalepovací korálkyprepanované listy, diamantíky nebo různobarevné maličkaté dřevěné kolíčkybalonkypytlíčky na dárečky. Gelové perly do váz na květiny (na Vaší svatební kytici a nezapomeňte na kytice maminek, svědkyně… . Dále nabízíme svatební svíčkykalíšky na svíčky nebo věnečky kolem svíček. Skleničky na přípitekjmenovkybryndákylžíce na první manželskou polévku, mašličky, vývazky, myrty,. Stojany na dortysety na krájení dortů, dekorace na dorty (figurky, srdíčka a jiné zápichy), panenky do dortůbábovičky, vykrajovačky.
Samozřejmé je i zachovat jednotný styl společně s výběrem výzdoby svatebních aut. Výzdoba svatby