Theme Settings
Background Color
Background Texture
Body font
Font hlavičky
Navigation font
Barva odkazů
Barva odkazů patičky

Zprostředkujeme (oznámení, zásnubní a snubní prsteny)

Zprostředkujeme (oznámení, zásnubní a snubní prsteny)


Snubní, zásnubní prsteny. Prsteny máme k vyzkoušení na provozovně nebo si můžete vybrat zde v našem e-shopu (objednání a následné vyzvednutí na provozovně je v jiných cenách (levnější).

Protože je výroba prstenů zcela na zakázku, můžete si vše změnit (barvy zlata, zirkony, brilianty, šíře i materiál), vždy záleží jen na Vás :-).

Malá ukázka i s cenami najdete v e-shopu.

Milé slečny, u nás máte tu možnost si vybrat zlatý snubní prstýnek a miláčkovi (co se brání, že ho nosit nebude, atd…) nechat vyrobit naprosto stejný, jen ze stříbra za 800,-Kč (samozřejmě dobarvený, není poznat který je ze zlata a který ze stříbra). A za ušetřené peníze můžete mít třeba prsten posázený brilianty… :-).


Necháme Vám natisknou svatební oznámení tak samozřejmě i jiná oznámení. V katalozích oznámení najdete jak elegantní, jednoduché tak s barevnými postavičkami, holubičkami nebo třeba (jako) malované pastelkami.

Můžete si oznámení nechat natisknout (termoražbou i barvou), nebo si zakoupit oznámení a vypsat si ho vlastnoručně. Všechny oznámení jsou s obálkami (zdarma) a samozřejmě ke každému si můžete vybrat pozvánku ke stolu, jmenovku nebo třeba i menu.

Objednávání je u některých limitováno počtem, jinde můžete objednávat od jednoho kusu… . Tisk si můžete vybrat ve všech barvách (třeba tyrkysový, fialový) tak i klasiku – tisk jak ve zlaté nebo stříbrné kovové termoražbě.

Katalogy máme na provozovně k okamžitému objednání. Katalogy jsou od různých výrobců a průběžně (minimálně jednou ročně) jsou kompletně pozměněné. (Proto je momentálně dosti náročné tu mít fotky s cenami, ale máme to v plánu :-) .)


Zprostředkujeme (oznámení, zásnubní a snubní prsteny)