Výměnné články

Nevěsta bez chybičky studiomone_photos_bridalhairdress 

Svatba patří k důležitým okamžikům našeho života. Aby se stala událostí skutečně nezapomenutelnou, je třeba zařídit spoustu věcí. Začíná to u těch drobnějších, jako je například svatební výzdoba, až po ty nejdůležitější, mezi které rozhodně patří výběr snubních prstenů a svatebních šatů. Právě šaty jsou tím hlavním, co dělá nevěstu nevěstou. Sortiment je víc nestudiomone_photos_hairextendingž široký – stačí navštívit svatební salon, kde jsou pro vás připraveny stovky modelů různých stylů, střihů i délek, které si můžete zapůjčit nebo koupit. K šatům nezapomeňte sladit také doplňky, jako jsou svatební boty, závoje, rukavičky či bižuterie.

Péče o zevnějšek

K dokonalosti dotáhněte také vaši celkovou vizáž. Velkou roli hrají rovněž vaše vlasy, proto si nechte vytvořit svatební účes, ve kterém budete nejen vypadat skvěle, ale také se tak cítit. Zakomponujte do něj nejrůznější ozdoby, sponky nebo květiny. Jestli sníte o složitém a bohatém účesu, ale vaše vlasy jsou pro jeho zhotovení příliš krátké, můžete zkusit prodloužení vlasů – a rázem se vaše možnosti rozšiřují. Poté přichází na řadu svatební líčení, které by mělo s účesem a vašimi šaty korespondovat. Místo domácího experimentování se raději svěřte do rukou odborníků, vše tak proběhne bez stresu a zbytečných obav. S vizážistkou studiomone_photos_bridalmakeupmůžete dopředu vyzkoušet různé styly líčení, decentní i extravagantní, a rozhodnout se, co vám nejlépe sedí. Zkuste vyzkoušet i prodlužování řas, které vám vykouzlí pohled mrkací panenky. S profesionálkou budete mít jistotu, že výsledek v den D dopadne přesně podle vašich představ.

Ruce pod drobnohledem

Nezanedbejte také manikúru, neboť i vaše ruce budou pod bedlivým drobnohledem  – nejedno oko, včetně oka fotoaparátu a kamery, si nenechá ujít pohled na váš levý prsteníček. Stálicí a neokoukanou klasikou zůstává francouzská manikúra, které působí neuvěřitelně jemně a žensky. Jste-li odvážnější, nemusíte se bát ani trochy extravagance, vyzkoušejte třeba barevný lak, různé studiomone_photos_womenhairdresszajímavé obtisky či vzory, jako ozdoba mohou posloužit i lesklé kamínky. Možnosti nehtového designu jsou zkrátka rozmanité. Tak, pro co se rozhodnete vy?