Blog – O nás

Blog – O nás

 Úvod             O nás           Články         Novinky         Fotogalerie


 Informace o nás

Nebudu Vás zde zahlcovat, tím co by tu mělo být, tedy mělo být podle instrukcí k tomuto článku. Protože mi přijde, že už jsem se tu odhalila až až :-).Blog - O nás,Blog - O nás,Blog - O nás,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,oblečení,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,Blog - O nás,Blog studia Květuše,svatba,svatební,bereme,svatební tradice,svatební šaty,nevěsta,ženich,šaty,sleva,levné,levně,levný,svatba,svatební,prodej,
Tak stručně…
Naše firma Studio Květuše se už nějakou dobu zabývá půjčováním a prodejem svatebních rekvizit.

Historie firmy

… Začala více jak před 25 lety –  úplně nevinně… .
Moje maminka se nesobecky a nenápadně (pro ni, nesobecky a nenápadně) pokoušela mě za každou cenu provdat. Sem tam koupila nějaký ten bílý hadřík, průhledný tyl, nějaký ten perleťový náhrdelníček, blýskavý kamínek, zirkonek… .
A já pořád nic :-).
Maminka na obrátkách přidávala a přidávala a … a já pořád nic… .
Až ji nezbylo nic jiného, než celou tu energii  a nahromaděný materiál nějak využít… . Založila nynější firmu „Studio Kvetuse“  a začala organizovat svatby.
No a tak to vše před 25 lety začalo… .
Vše se od té doby změnilo… styl, móda, chování, vkus, ale hlavně, hlavně priority lidí… . A co zůstává? Co zůstává i přes čtvrt-století? Jsou to slušní a milý lidi… . Ubývá jich, ale jsou tu, jsou mezi námi, kvůli nim to stojí za to, za ty problémy, za to ponižování, za  ty všechny poplatky a daně, za ty probdělé noci, za ty procestované víkendy bez dětí i za to.. i za to děkujeme  :-).


 

Blog – O nás

Facebook